Yukarı kaydır
Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad K:1 No:38
Esenler, İstanbul 34235
hello@danimarka.com.tr
WhatsApp: +90 537 366 0 166
hello@danimarka.com.tr
Bir İBANLAR Markasıdır.

Bing Koronavirus İzleme Haritasını Yayınladı!

Güncel vaka sayısının 47’ye ulaşmasıyla birlikte ülkede gündem olan korona virüsü, kullanıcılar tarafından sıkça aranmaya başladı. Bing, “COVID 19” adıyla geliştirdiği izleme haritası sayesinde, kullanıcılara koronavirüs hakkında anlık bilgiler paylaşmayı hedefliyor.

Bing tarafından geliştirilen izleme haritasında etkin vaka sayısı, tedavi edilen vakalar ve ölümcül vakalar ile ilgili birçok bilgiye ulaşmak mümkün. Ayrıca seçilen ülkeye ait çeşitli dokümanlara (Haber, Video, Yayın vb.) erişim sağlayabilirsiniz. İçerikler için güncelleme bölgelere göre farklılık gösterse de genellikle saatlik olarak gerçekleşiyor.

COVID İzleme haritasına https://www.bing.com/covid adresinden erişim sağlayabilirsiniz.

Bing COVID 19

Bing COVID 19 Bilgileri Nasıl Topluyor?

Bing Arama Motoru “COVID 19” hakkında toplanan tüm bilgiler çeşitli kaynaklardan alınıyor. Dünya Sağlık Örgütü (WHO), ABD Hastalık Kontrol ve Sağlık Merkezi (CDC), Avrupa Hastalık Kontrol ve Sağlık Merkezi (ECDC) ve Vikipedi akla gelen ilk kaynaklardır.

Bing “COVID 19” korona virüsü salgını hakkında tüm kullanıcıların bilgilenmesini amaçlıyor. Aynı amaç kapsamında hareket eden Google, korona virüsü hakkında bilgi paylaşacak bir web sitesi hazırlıyor ancak yayınlama tarihi henüz bilinmiyor.

Author avatar
Danimarka SEO Ekibi
https://www.danimarka.com.tr

1 comment

  1. Cansu hanım benimle iletişim kurabilir misiniz? Mailinizi bekliyor olacağım.

Yorumla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Danimarka, bu sitede çerezlerin kullanımına izin verir.