Yukarı kaydır
Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad K:1 No:38
Esenler, İstanbul 34235
hello@danimarka.com.tr
WhatsApp: +90 537 366 0 166
hello@danimarka.com.tr
Bir İBANLAR Markasıdır.

4 Mayıs 2020 Google Çekirdek Güncellemesi

9 / 100

Duyuru: Yılda birkaç kez gerçekleştirdiğimiz temel ve kapsamlı bir güncelleme yayınlıyoruz. Buna, Mayıs 2020 temel güncelleme diyebiliriz. Bu ve benzeri yaptığımız güncellemeler hakkında daha fazla bilgiyi rehberimizden inceleyebilirsiniz.

Sürekli kendini yenileyen Google, yeni bir kalite yönergesi yayınlayarak algoritmasını bu yıl ikinci kez güncelledi. Yakın zamanda gerçekleşen çekirdek güncellemesi ise 13 Ocak tarihinde yayınlanmıştı. Her iki güncelleme, kullanıcıların aradığı içeriğe hızlı ve güvenli şekilde ulaşmasını amaçlıyor. Peki, gerçekleşen bu güncelleme site ziyaretlerini nasıl etkileyecek?

Google, 15.50 de yayınladığı haberden 1 saat sonra güncellemenin kullanıma sunulduğunu ancak tam olarak kullanıma geçmesinin 1-2 haftayı bulabileceğini paylaştı. 20 Mayıs 2020 tarihine kadar sıralamanızı düzenli aralıklarda kontrol etmeniz ve yapısal değişikliklerden uzak durmanız bu noktada çok önemli. Konuyla ilgili merak ettiğiniz tüm soruları bu başlık ve konu altında bulunan yorum kısmından iletebilirsiniz.

Author avatar
Danimarka SEO Ekibi
https://www.danimarka.com.tr

2 comments

  1. […] almak yerine doğal link edinmeye çalışmanız yönündedir. Yakın zamanda sunulan ikinci Google çekirdek güncelleme bu bağlantıların kontrolünü […]

  2. […] bu tür bağlantıların yer almıyor olması oldukça önemlidir. Yakın zamanda gerçekleşen Google Çekirdek Güncellemesi bu uygulamayı tercih eden siteler üzerinde negatif etkiler yaratıyor. Bu durum, sitenizin arama […]

Yorumla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Danimarka, bu sitede çerezlerin kullanımına izin verir.