10 year treasury note coupon rate standard gift card envelope size halston z-14 gift set ben higgins gifts 8th anniversary bronze gift ideas kohls 30 off coupon september 2013

4 Mayıs 2020 Google Çekirdek Güncellemesi

Duyuru: Yılda birkaç kez gerçekleştirdiğimiz temel ve kapsamlı bir güncelleme yayınlıyoruz. Buna, Mayıs 2020 temel güncelleme diyebiliriz. Bu ve benzeri yaptığımız güncellemeler hakkında daha fazla bilgiyi rehberimizden inceleyebilirsiniz.

Sürekli kendini yenileyen Google, yeni bir kalite yönergesi yayınlayarak algoritmasını bu yıl ikinci kez güncelledi. Yakın zamanda gerçekleşen çekirdek güncellemesi ise 13 Ocak tarihinde yayınlanmıştı. Her iki güncelleme, kullanıcıların aradığı içeriğe hızlı ve güvenli şekilde ulaşmasını amaçlıyor. Peki, gerçekleşen bu güncelleme site ziyaretlerini nasıl etkileyecek?

Google, 15.50 de yayınladığı haberden 1 saat sonra güncellemenin kullanıma sunulduğunu ancak tam olarak kullanıma geçmesinin 1-2 haftayı bulabileceğini paylaştı. 20 Mayıs 2020 tarihine kadar sıralamanızı düzenli aralıklarda kontrol etmeniz ve yapısal değişikliklerden uzak durmanız bu noktada çok önemli. Konuyla ilgili merak ettiğiniz tüm soruları bu başlık ve konu altında bulunan yorum kısmından iletebilirsiniz.

Author avatar
danimarka

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Danimarka, bu sitede çerezlerin kullanımına izin verir.